Kobi'lerin buluşma noktası...
TÜRKİYE'nin KOBİ'leri
MARKALARIN DÜNYASI Tiyatro ve Sinema sanatçısı Hazım Körmükçü'nün sunumuyla, Türkiye'nin markalarının tanıtılmasını sağlayan ve bu tanıtım ile de gerek birbirlerinden haberdar olmaları ve gerekse verdikleri hizmetler, ürünleri ve yeniliklerinin anlatılması amaçlanmaktadır. Markaların Dünyası çekim ekibimiz ve program sunucumuz ile yurt içinde nerede olursa olsun firmanızı ziyaret ederek çekimi firmanızın içinde gerçekleştiriyoruz. Stüdyoyu ayağınıza getirerek size kolaylık sağlıyoruz. Programımızda markanızı şirket yetkilisinin anlatımıyla var olduğu günden bugüne gelişimini, hizmetlerini, iletişim bilgilerinizle birlikte ekrana getiriyoruz. Markaların Dünyası programı 1 yıl boyunca Kobi TV'de yayınlanacaktır.
Güzel ve sempatik sunucumuzun sunumu ile Türkiye'nin neresinde ne yenir, ne aktiviteler yapılır, nerede kalınır, nasıl gidilir, bölgenin kısa tarihçesi ve görsellerini bulabileceğiniz bir programdır. Bölgelerde yapılabilecek farklı aktivitelerden; keşfedilmesi gereken mekanlara, doğayla iç içe kaçış noktalarına kadar aradığınız her şey.... Modadan lezzet Duraklarına, eğlenceden dinlenceye kadar her şey bu programda...
EkoHayat'ta iş dünyasının önde gelen profesyonellerini programlarımıza konuk alarak yeni ve doğru fırsatlar yaratıyor, firmalarınızın medya dünyasında doğru iletişim kurabilmesi için sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çekim ekibimiz ve program sunucumuz ile yurt içinde nerede olursa olsun firmanızı ziyaret ederek çekimi firmanızın içinde gerçekleştiriyoruz. Şirket yetkilisinin anlatımıyla firmanızın kurulduğu günden bugüne gelişimini, hizmetlerini, servislerini veya ürünlerini, sansürsüz iletişim bilgileriniz ile birlikte ekrana getiriyoruz.
Tel : (216) 349 88 48 E-mail : beta@betamedya.net